WIE IS WIE

Beer Meijer

Junior Data-Analist

Beer Meijer is onze junior data-analist, én de jongste telg van de Prospectory-familie. Met kop en schouders steekt hij boven leeftijdgenoten uit en daarmee doelen we niet alleen op zijn lengte. In Albert Heijn viel hij ons al op, waar hij als teamleider – met oog voor elke klant en ieder detail – de boel in goede banen leidde. Beer houdt ervan om knelpunten op te lossen. Dat is een van de redenen om zich op rapportages te storten en data te analyseren. Leergierig als hij is volgde hij al een reeks cursussen die zijn feeling met sales vergrootten. Beer is spontaan en eerlijk en te herkennen aan zijn toewijding, enthousiasme en oprechte interesse.

Beer Meijer

“Altijd open voor nieuwe invalshoeken”

 Frits Willem Bakker
Frits Willem Bakker

bakker@prospectory.com

+31 (0)6 43 03 63 83

Lees meer over Frits

 Kurt Hessels (1963)
Kurt Hessels

hessels@prospectory.com

+31 (0)6 28 40 33 79

Lees meer over Kurt

 
Alexander Hilberts

alexander.hilberts@prospectory.com

+31 (0)6 27 65 03 10

Lees meer over Alexander

 
Coen Kijk in de Vegt

coen.kijkindevegt@prospectory.com

+31 (0)6 21 25 41 62

Lees meer over Coen

 
Hans de Jong

dejong@prospectory.com

+31 (0)6 15 46 91 59

Lees meer over Hans

Image00002
Martijn de Haas

martijn.dehaas@prospectory.com

+31 (0)6 53 58 97 14

Lees meer over Martijn

Niels Vrijhoeven

niels.vrijhoeven@prospectory.com

+31 (0)6 22 21 85 04

Lees meer over Niels

Peter Ebbeling
Peter Ebbeling

peter.ebbeling@prospectory.com

+31 (0)6 28 18 10 03

Lees meer over Peter

 
David Gershom

david.gershom@prospectory.com

+31 (0)6 10 92 10 14

Lees meer over David

Fokko Timmer
Fokko Timmer

fokko.timmer@prospectory.com

+31 (0)6 11 88 88 66

Lees meer over Fokko

Bart Huijbregts
Bart Huijbregts

bart.huijbregts@prospectory.com

+31 (0)6 53 55 65 60

Lees meer over Bart