Wie is Wie

Chris Rahder

Incassospecialist

Incasso met een knipoog en een glimlach, dat is Chris’ specialiteit. Met andere woorden: Chris staat voor een professionele én persoonlijke aanpak. Vriendelijk maar gedecideerd pakt hij de telefoon. Zo weet hij meteen wat er speelt en kan hij snel aan een oplossing werken. Het is hem op het lijf geschreven: de juiste balans vinden tussen inlevingsvermogen en vasthoudendheid. “Geloof in jezelf, geef nooit op”, is zijn levensmotto.

Chris_Rahder_A2

“Geef nooit op”

 Frits Willem Bakker
Frits Willem Bakker

bakker@prospectory.com

+31 (0)6 43 03 63 83

Lees meer over Frits

 Kurt Hessels (1963)
Kurt Hessels

hessels@prospectory.com

+31 (0)6 28 40 33 79

Lees meer over Kurt

 
Chris Rahder

chris.rahder@prospectory.com

+31 (0)6 49 51 28 32

Lees meer over Chris

 Ellen van Schaik
Ellen van Schaik

ellen.vanschaik@prospectory.com

+31 (0)6 37 60 79 03

Lees meer over Ellen

 
Jacqueline Kijk in de Vegt

jacqueline.kijkindevegt@prospectory.com

+31 (0)6 11 20 17 99

Lees meer over Jacqueline

 
Alexander Hilberts

alexander.hilberts@prospectory.com

+31 (0)6 27 65 03 10

Lees meer over Alexander

 
Coen Kijk in de Vegt

coen.kijkindevegt@prospectory.com

+31 (0)6 21 25 41 62

Lees meer over Coen

 
Hans de Jong

dejong@prospectory.com

+31 (0)6 15 46 91 59

Lees meer over Hans

Image00002
Martijn de Haas

martijn.dehaas@prospectory.com

+31 (0)6 53 58 97 14

Lees meer over Martijn

 
Neeltje Haaima

haaima@prospectory.com

+31 (0)6 22 25 54 02

Lees meer over Neeltje

Niels Vrijhoeven

niels.vrijhoeven@prospectory.com

+31 (0)6 22 21 85 04

Lees meer over Niels

Peter Ebbeling
Peter Ebbeling

peter.ebbeling@prospectory.com

+31 (0)6 28 18 10 03

Lees meer over Peter

 
Peter Marckelbach

peter.marckelbach@prospectory.com

+31 (0)6 53 82 02 12

Lees meer over Peter

 
David Gershom

david.gershom@prospectory.com

+31 (0)6 10 92 10 14

Lees meer over David

Fokko Timmer
Fokko Timmer

fokko.timmer@prospectory.com

+31 (0)6 11 88 88 66

Lees meer over Fokko

Bart Huijbregts
Bart Huijbregts

barthuijbregts@prospectory.com

+31 (0)6 53 55 65 60

Lees meer over Bart