WIE IS WIE

Fokko Timmer

Associate

Fokko is een energieke, daadkrachtige leider met meer dan twintig jaar ervaring in sales. Alle facetten heeft hij gezien. Met groot enthousiasme brengt hij zijn kennis en kunde over op uw verkoopteam. Dat is zijn passie: alles uit uw team te halen. Hij laat uw team zien wat er mogelijk is en zorgt er vervolgens voor dat ze alle kansen benutten. Daar is Fokko goed in. Hij weet mensen te motiveren en waar nodig positief te confronteren. Zijn energie brengt uw team naar grote hoogten. Fokko is rechtvaardig, recht door zee en een plezier om mee samen te werken.

Fokko Timmer

“Later is nu”

 Frits Willem Bakker
Frits Willem Bakker

bakker@prospectory.com

+31 (0)6 43 03 63 83

Lees meer over Frits

 Kurt Hessels (1963)
Kurt Hessels

hessels@prospectory.com

+31 (0)6 28 40 33 79

Lees meer over Kurt

 
Alexander Hilberts

alexander.hilberts@prospectory.com

+31 (0)6 27 65 03 10

Lees meer over Alexander

 
Coen Kijk in de Vegt

coen.kijkindevegt@prospectory.com

+31 (0)6 21 25 41 62

Lees meer over Coen

 
Hans de Jong

dejong@prospectory.com

+31 (0)6 15 46 91 59

Lees meer over Hans

Image00002
Martijn de Haas

martijn.dehaas@prospectory.com

+31 (0)6 53 58 97 14

Lees meer over Martijn

Niels Vrijhoeven

niels.vrijhoeven@prospectory.com

+31 (0)6 22 21 85 04

Lees meer over Niels

Peter Ebbeling
Peter Ebbeling

peter.ebbeling@prospectory.com

+31 (0)6 28 18 10 03

Lees meer over Peter

Fokko Timmer
Fokko Timmer

fokko.timmer@prospectory.com

+31 (0)6 11 88 88 66

Lees meer over Fokko

Bart Huijbregts
Bart Huijbregts

bart.huijbregts@prospectory.com

+31 (0)6 53 55 65 60

Lees meer over Bart