Wie is Wie

Hans de Jong

Partner

Hans laat een heldere kijk op uw business zien. Hij stapt in de schoenen van uw klant, de outside-in filosofie noemt hij dat. Vervolgens helpt hij u uw resultaten te verbeteren. Daar zet hij alles voor in. Leadgeneratie, coaching, salesbegeleiding, marketingactiviteiten. Hans houdt van planmatig werken, discipline en borging en daar zorgt hij dan ook voor. Hij is resultaatgericht, direct en weet anderen te enthousiasmeren voor nieuwe wegen. Hans brengt een schat aan ervaring met zich mee als general manager, als channel directeur en in vele sales- en marketingfuncties.

Hans_de_Jong_A2

“A goal without a plan is just a wish.”

 Frits Willem Bakker
Frits Willem Bakker

bakker@prospectory.com

+31 (0)6 43 03 63 83

Lees meer over Frits

 Kurt Hessels (1963)
Kurt Hessels

hessels@prospectory.com

+31 (0)6 28 40 33 79

Lees meer over Kurt

 
Alexander Hilberts

alexander.hilberts@prospectory.com

+31 (0)6 27 65 03 10

Lees meer over Alexander

 
Coen Kijk in de Vegt

coen.kijkindevegt@prospectory.com

+31 (0)6 21 25 41 62

Lees meer over Coen

 
Hans de Jong

dejong@prospectory.com

+31 (0)6 15 46 91 59

Lees meer over Hans

Image00002
Martijn de Haas

martijn.dehaas@prospectory.com

+31 (0)6 53 58 97 14

Lees meer over Martijn

Niels Vrijhoeven

niels.vrijhoeven@prospectory.com

+31 (0)6 22 21 85 04

Lees meer over Niels

Peter Ebbeling
Peter Ebbeling

peter.ebbeling@prospectory.com

+31 (0)6 28 18 10 03

Lees meer over Peter

 
David Gershom

david.gershom@prospectory.com

+31 (0)6 10 92 10 14

Lees meer over David

Fokko Timmer
Fokko Timmer

fokko.timmer@prospectory.com

+31 (0)6 11 88 88 66

Lees meer over Fokko

Bart Huijbregts
Bart Huijbregts

bart.huijbregts@prospectory.com

+31 (0)6 53 55 65 60

Lees meer over Bart