Wie is Wie

Kurt Hessels

Managing Partner

Als u Kurt vraagt waar hij warm voor loopt, zegt hij: ‘sales sales sales’. Nieuwe klanten benaderen, behoeften koppelen aan diensten, relaties uitbouwen; het is hem op het lijf geschreven. Kurt staat voor ‘doen wat je belooft’. Schijnbaar ingewikkelde zaken maakt hij helder en duidelijk. Zijn kracht is zijn ijzeren discipline. Kurt startte zijn carrière in de ICT-branche, deed daar een schat aan ervaring op, en was vervolgens jarenlang succesvol franchisenemer van een gerenommeerd trainingsbureau.

Kurt Hessels (1963)

“Eerst denken, dan doen. En dan vooral doorzetten.”

 Frits Willem Bakker
Frits Willem Bakker

bakker@prospectory.com

+31 (0)6 43 03 63 83

Lees meer over Frits

 Kurt Hessels (1963)
Kurt Hessels

hessels@prospectory.com

+31 (0)6 28 40 33 79

Lees meer over Kurt

 
Alexander Hilberts

alexander.hilberts@prospectory.com

+31 (0)6 27 65 03 10

Lees meer over Alexander

 
Coen Kijk in de Vegt

coen.kijkindevegt@prospectory.com

+31 (0)6 21 25 41 62

Lees meer over Coen

 
Hans de Jong

dejong@prospectory.com

+31 (0)6 15 46 91 59

Lees meer over Hans

Image00002
Martijn de Haas

martijn.dehaas@prospectory.com

+31 (0)6 53 58 97 14

Lees meer over Martijn

Niels Vrijhoeven

niels.vrijhoeven@prospectory.com

+31 (0)6 22 21 85 04

Lees meer over Niels

Peter Ebbeling
Peter Ebbeling

peter.ebbeling@prospectory.com

+31 (0)6 28 18 10 03

Lees meer over Peter

Fokko Timmer
Fokko Timmer

fokko.timmer@prospectory.com

+31 (0)6 11 88 88 66

Lees meer over Fokko

Bart Huijbregts
Bart Huijbregts

bart.huijbregts@prospectory.com

+31 (0)6 53 55 65 60

Lees meer over Bart