Wie is Wie

Neeltje Haaima

Associate

Neeltjes focus ligt bij uw business, bij verbinden en samen resultaat behalen. Haar passie is het borgen van dat resultaat binnen uw organisatie. Dankzij haar integere aanpak, haar empathisch vermogen en haar gedrevenheid slaagt ze daar keer op keer in. Neeltje is partner bij Prospectory. Ze nam zestien jaar ervaring mee in sales en marketing bij grote IT-leveranciers. Met succes zorgde zij voor channel development, omzetgroei, uitbouw klantenportefeuilles en het naar de markt brengen van nieuwe technologieën.

Neeltje_Haaima_A2

“Keep it simple. Take the best and leave the rest.”

 Frits Willem Bakker
Frits Willem Bakker

bakker@prospectory.com

+31 (0)6 43 03 63 83

Lees meer over Frits

 Kurt Hessels (1963)
Kurt Hessels

hessels@prospectory.com

+31 (0)6 28 40 33 79

Lees meer over Kurt

 
Alexander Hilberts

alexander.hilberts@prospectory.com

+31 (0)6 27 65 03 10

Lees meer over Alexander

 
Coen Kijk in de Vegt

coen.kijkindevegt@prospectory.com

+31 (0)6 21 25 41 62

Lees meer over Coen

 
Hans de Jong

dejong@prospectory.com

+31 (0)6 15 46 91 59

Lees meer over Hans

Image00002
Martijn de Haas

martijn.dehaas@prospectory.com

+31 (0)6 53 58 97 14

Lees meer over Martijn

 
Neeltje Haaima

haaima@prospectory.com

+31 (0)6 22 25 54 02

Lees meer over Neeltje

Niels Vrijhoeven

niels.vrijhoeven@prospectory.com

+31 (0)6 22 21 85 04

Lees meer over Niels

Peter Ebbeling
Peter Ebbeling

peter.ebbeling@prospectory.com

+31 (0)6 28 18 10 03

Lees meer over Peter

 
Peter Marckelbach

peter.marckelbach@prospectory.com

+31 (0)6 53 82 02 12

Lees meer over Peter

 
David Gershom

david.gershom@prospectory.com

+31 (0)6 10 92 10 14

Lees meer over David

Fokko Timmer
Fokko Timmer

fokko.timmer@prospectory.com

+31 (0)6 11 88 88 66

Lees meer over Fokko

Bart Huijbregts
Bart Huijbregts

bart.huijbregts@prospectory.com

+31 (0)6 53 55 65 60

Lees meer over Bart