Wie is Wie

Paola Ivanova – Op den Kamp

Manager Sales Analytics

Paola is de toegewijde manager van ons team Sales Analisten. Projecten en strategieën lanceren en dan mensen erbij betrekken, dáár houdt ze van. Uitdagingen gaat ze graag aan, sterker nog: die motiveren haar. Paola’s betrokkenheid is haar kracht, zo is ze altijd goed geïnformeerd en zoekt ze steeds naar originele oplossingen. Paola brengt een schat aan ervaring mee als manager, projectmanager en marketingspecialist bij internationale bedrijven. Ook is ze helemaal thuis in digitale platforms, social media, tools en analytics en webdesign.

Paola Ivanova

“Information is the most important currency”

 Frits Willem Bakker
Frits Willem Bakker

bakker@prospectory.com

+31 (0)6 43 03 63 83

Lees meer over Frits

 Kurt Hessels (1963)
Kurt Hessels

hessels@prospectory.com

+31 (0)6 28 40 33 79

Lees meer over Kurt

 
Alexander Hilberts

alexander.hilberts@prospectory.com

+31 (0)6 27 65 03 10

Lees meer over Alexander

 
Coen Kijk in de Vegt

coen.kijkindevegt@prospectory.com

+31 (0)6 21 25 41 62

Lees meer over Coen

 
Hans de Jong

dejong@prospectory.com

+31 (0)6 15 46 91 59

Lees meer over Hans

Image00002
Martijn de Haas

martijn.dehaas@prospectory.com

+31 (0)6 53 58 97 14

Lees meer over Martijn

Niels Vrijhoeven

niels.vrijhoeven@prospectory.com

+31 (0)6 22 21 85 04

Lees meer over Niels

Bart Huijbregts
Bart Huijbregts

bart.huijbregts@prospectory.com

+31 (0)6 53 55 65 60

Lees meer over Bart

 
Paola Ivanova - Op den Kamp

paola.ivanova@prospectory.com

+31 (0)6 12 955 068

Lees meer over Paola

Mas van Hemert

mas.vanhemert@prospectory.com

+31 (0)6 40 67 70 15

Lees meer over Mas