Wie is Wie

Peter Ebbeling

Associate

Peter is een doorgewinterde sales & marketingman. Met meer dan twintig jaar ervaring in het vak heeft hij alle facetten gezien. Zijn hart ligt bij het in kaart brengen van mogelijkheden in markten, bij klanten en in proposities. Hij zorgt ervoor dat uw strategie messcherp wordt. Vervolgens vertaalt hij die strategie naar concrete acties en begeleidt hij uw team in de uitvoering, zodat zij maximaal resultaat halen. Peter laat geen kansen onbenut. Als het niet linksom kan, dan gaat hij rechtsom. Hij brengt structuur aan in uw sales en is een plezierige, positieve en resultaatgerichte partner voor u.

Peter Ebbeling

“In moeilijkheden schuilen altijd mogelijkheden”

 Frits Willem Bakker
Frits Willem Bakker

bakker@prospectory.com

+31 (0)6 43 03 63 83

Lees meer over Frits

 Kurt Hessels (1963)
Kurt Hessels

hessels@prospectory.com

+31 (0)6 28 40 33 79

Lees meer over Kurt

 
Alexander Hilberts

alexander.hilberts@prospectory.com

+31 (0)6 27 65 03 10

Lees meer over Alexander

 
Coen Kijk in de Vegt

coen.kijkindevegt@prospectory.com

+31 (0)6 21 25 41 62

Lees meer over Coen

 
Hans de Jong

dejong@prospectory.com

+31 (0)6 15 46 91 59

Lees meer over Hans

Image00002
Martijn de Haas

martijn.dehaas@prospectory.com

+31 (0)6 53 58 97 14

Lees meer over Martijn

Niels Vrijhoeven

niels.vrijhoeven@prospectory.com

+31 (0)6 22 21 85 04

Lees meer over Niels

Peter Ebbeling
Peter Ebbeling

peter.ebbeling@prospectory.com

+31 (0)6 28 18 10 03

Lees meer over Peter

 
David Gershom

david.gershom@prospectory.com

+31 (0)6 10 92 10 14

Lees meer over David

Fokko Timmer
Fokko Timmer

fokko.timmer@prospectory.com

+31 (0)6 11 88 88 66

Lees meer over Fokko

Bart Huijbregts
Bart Huijbregts

bart.huijbregts@prospectory.com

+31 (0)6 53 55 65 60

Lees meer over Bart